top of page
hakkında kısmında kapak olacak.jpg

BİZ KİMİZ

SYA MOBİL KALİTE POLİTİKAMIZ

Kurulduğu günden itibaren Türkiye ve Dünya Karavan üretimi pazarında kendisine adından çokça söz ettiren projeleri ile yer edinen şirketimiz; kaliteyi ve müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz bir zorunluluk olarak görmüş, yaptığı proje ve tasarımlarında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli iyileştirme ve inovasyonel üretimlerle, zamanında teslimat bilinciyle istenen hizmeti gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Bünyesinde çalışan personelin gelişimini ve kariyerini ilerletme aşamasında iç eğitim planlamaları yaparak gelecek nesillere aktarılacak bir marka olmayı amaçlamıştır.

üretİM ve teslİMAT 

 Sakarya ilinde bulunan ve üretim yerimiz olan fabrika yerleşkemizde Expedition Yaşam Karavanı, Alkovenli Yaşam Karavanı, Camper, Hidrolik Açılabilen Sahne Treyleri, Butik Karavan Tasarımları, Özel Amaçlı Kulis Karavanları, Karavan Kasa ve Karkas Malzemeleri, Yurt İçi ve Yurt Dışı Taleplere Yönelik Çözüm Ortaklıkları ile Teknik Destek konularında hizmet vermekteyiz.

sadece yazı sya.png

İşleyiş ve tasarım aşamalarımızı anlatan ve 2 Bölümden oluşan Belgesel Film/Bölüm 1

2022 Ocak ayında İstanbul'da düzenlenen Karavanist fuarına sağlamış olduğumuz katılım neticesinde ziyaretçilerimizin şirketimiz hakkındaki görüşleri. Şirketimiz fuara 2 EXPEDİTİON 1 Alkovenli Kulis Karavanı olmak üzere 3 araçla katılmıştır.

İşleyiş ve tasarım aşamalarımızı anlatan ve 2 Bölümden oluşan Belgesel Film/Bölüm 2

kurucularımız

GENC PATRONLAR.jpg

15 yıllık karavan üretimi, kamp ekipmanları ve karavan malzemeleri üretim sektöründe çeşitli pozisyonlara hayatlarına devam eden Sn. Yalçın ALTUNSOY ve Sn. Safa ALYÜZ ortaklıkları doğrultusunda kurulan şirketimiz, üretim ve projelendirme alanında uzman ve aynı zamanda Makina Mühendisi olan Yalçın ALTUNSOY, satış ve pazarlama departmanında ve Uluslararası Ticaret alanında uzman Sn. Safa ALYÜZ tarafından yönetilerek hizmetlerine devam etmektedir. İkilinin üretmiş olduğu inovatif ve butik karavan tasarımlarında öncü marka olmayı hedeflediği de bilinmektedir.

Doğaya Dönüş SYA Mobil ile sizin aranızda...

...hayal ettİĞİNİZ TASARIM İÇİN...

bottom of page