HAKKIMIZDA

SYA MOBİL

SYA Mobil, geçmişten günümüze Türkiye başta olmak üzere global çapta karavan üretimi alanında adından sıkça söz ettiren bir markadır. Özel amaçlı mobil araç sistemiyle birbirinden farklı projelerle kaliteli işlere imza atar. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını yürütür. SYA Mobil, karavan tasarımı ve üretiminde teknolojik gelişmeleri takip ederek inovatif projelere imza atar. Karavanları belirlenen teslim süresi içerisinde hazırlayarak zamanında hizmet verme düşüncesi ile hareket eder.

Profesyonel kadrosu ve yılların deneyimi ile kullanıcılarına özel amaçlı mobil araç sistemi üzerine hizmet verir. SYA Mobil, bünyesinde çalıştırdığı personellerin gelişimini ve niteliğini arttırmak için düzenli olarak şirket içi eğitim planlamaları yapar. Bu sayede işini titizlikle yapan, yenilikçi ve gelişmeleri takip eden bir firma olarak adından söz ettiren bir marka olmayı amaçlar.

SYA Mobil, Sakarya ilinin Arifiye ilçesinde Yalçın ALTUNSOY ve Safa ALYÜZ ortaklıkları ile kurulmuştur. Arifiye’de bulunan üretim yerleşkesinde Expedition yaşam karavanı, Alkovenli yaşam karavanı, Camper, hidrolik açılabilen sahne treyleri, butik karavan tasarımları, özel amaçlı kulis karavanları, karavan kasa ve karkas malzemeleri, yurt içi ve yurt dışı taleplere yönelik çözüm ortaklıkları ile teknik destek konularında hizmet verir.